تبلیغات
تا بالا آمدن کامل سایت کمی صبر کنید پارکور ورزشی پراز هیجان - مساحبه خبرنگار ردبول با رایان دویل


پارکور ورزشی پراز هیجان
 
" به وبلاگ پارکور ایران خوش آمدید "


مساحبه خبرنگار ردبول با رایان دویل


خودت را معرفی کن..
رایان دویل هستم، فری-رانر.
فلسفه‌ات در زندگی چیست؟
ترس را همیشه از خودم دور کردم چرا که وجود ترس، اشتباه در زندگی را به همراه می‌‌آورد. آن را به عنوان قسمتی از زندگی می‌پذیرم و برایش طرح و برنامه دارم. در زندگی این جمله را همیشه آویزه گوشم می‌کنم که: "از پسش بر میای".
... قهرمان زندگی تو کیست؟
جکی چان، پدر بزرگ فری رانینگ جهان.
سخت ترین لحظه زندگی‌ات چه زمانی بود؟
وقتی پایم شکست، اتفاقی نبود که من را از فری رانینگ دور کند بلکه بیشتر باعث تنهایی‌ام شد،8 روز تنها، در طبقه هفدهم بیمارستانی در شهر وین بستری بودم و نمی‌توانستم با کسی ارتباط برقرار کنم چون آلمانی بلد نبودم.
طولانی ترین مصدومیت در دوران ورزشی‌ات چقدر بود؟
12 ماه، دوران نقاهت بعد از اینکه در سال 2007 ساق پایم شکست.
در چه چیزی زیاده روی می کنی؟
خرید عینک. تقریباً هر چند وقت یک بار آن را گم می کنم. وقتی عینکم را در می‌آورم نزدیک بین می شوم و دیگر نمی‌توانم پیدایش کنم.
غذای مورد علاقه‌ات چیست؟
چیلی بیف کریسپی با تخم مرغ و برنج سرخ شده
باشگاه مورد علاقه‌ات کجاست؟
خانه ام، باشگاه دویل!
ویژگی بارز تو چیست؟
می توانم دائماً خودم را با محیط جدید و افراد جدید خیلی زود وفق دهم.
خودت را چطور توصیف می کنی؟
من رباتی هستم که از آینده آمده‌ام و می‌خواهم کسی را که هنوز به دنیا نیامده، بکشم

رایان در دوران مدرسه ورزشکار نبود و هر وقت مجبور بود فوتبال بازی کند، درون دروازه قرار می‌گرفت. چندی بعد رایان انرژی‌اش را در ورزش‌های رزمی گذاشت و در نهایت فری رانینگ را برگزید.او یک فری رانر بالفطره است به طوری که هر ضعف مشهودی در خود را به نقطه قوتش تبدیل می‌کند. به عنوان مثال او دید ضعیفی دارد اما معتقد است این یک امتیاز برایش محسوب می‌شود چرا که اگر ارتفاع واقعی مانع مقابلش را ببیند ممکن است جا بزند.حرکات خلاقانه رایان که زمینه‌ای از هنرهای رزمی نیز در آن وجود دارد، او را به یک قهرمان فری رانینگ تبدیل کرده به طوری که در سال 2006، 2007 و 2009 به عنوان قهرمانی رقابت‌های Nation Extreme Tricks دست یافته است. او همچنین در نخستین دوره رقابت‌های بین‌المللی "ردبول آرت آو موشن" 2007 در وین موفق شد عنوان نخست را از آن خود کند. متاسفانه درست در زمان قهرمانی او و در مرحله فینال پای رایان شکست. او بعد از عبور از مانع در محاسبه مکان دقیق فرود اشتباه کرد و از ارتفاع 12 فوتی زمین خورد. رایان اکنون یک میله 33 سانتی متری درون پایش دارد که همیشه او را به یاد پرش اشتباهش می‌اندازد.اما هیچ چیز نمی‌تواند یک فری رانر حرفه‌ای را خانه‌نشین کند و از همین رو رایان به دنیای حرفه‌ای بازگشته ، در رقابت‌ها شرکت می کند و هواداران این ورزش را با مهارت‌هایش به وجد می‌آورد.
طبقه بندی: مطالب ورزشی، 
برچسب ها: رایان دویل، زندگینامه رایان دویل، تاریخچه پارکور، پارکور چیست، کلیپ اموزش پارکور، دانلود کلیپ پارکور، دانلود کلیپ آموزش پارکور، کلیپ پارکور، آموزش پارکور، پارکور ایران، بهترین پارکور کاران ایران، آموزش حرکات پارکور، حرکات پارکور، پارکور کار کیست، چگونه یک پارکور کار خوب بشویم، پارکور بانوان، پارکور زنان، دانلود کلیپ پارکور ایرانی، دانلود کلیپ پارکور بانوان، دانلود کلیپ پارکور زنان، زندگی نامه دیوید بل، زندگینامه دیوید بل، دیوید بل کیست، حرکات پایه در پارکور، تاریخچه پارکور ایران، دانلود کلیپ، آموزش، پارکور کار، عکس های پارکور، عکس های زیبا، جدید ترین کلیپ های پارکور ایران و جهان، کلیپ 2012، دانلود بازی پارکور برای کامپیوتر، دانلود بازی پارکور برای موبایل، باشگاه های پارکور، باشگاه پارکور در تهران، مربیان پارکور، پارکور کرج، کلیپ های آموزشی، پارکور اکباتان، پارکور تهران، دانلود کلفیپ زیبا،  
دنبالک ها: [cb:post_related_link_name]،
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 اسفند 1390 توسط AMIR HOSSEIN
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : امیرحسین